[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФАН КЛУБ ранетки !!!!!! » женя ранетка » Женя «ранетка» захопилася віндсерфінгом (Женя «ранетка» захопилася віндсерфінгом)
Женя «ранетка» захопилася віндсерфінгом
натуся-галюсяДата: Неділя, 10/02/21, 14:32 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Учасниця відомої групи «ударно» провела свою відпустку.

У «Ранеток» дуже напружений графік, тому дівчата провели виділений на «канікули» час із користю для себе. Женя Огурцова на кілька днів поїхала до родичів у Самару – але не для того, щоб спокійно побачити з родичами, а щоб зайнятися віндсерфінгом.

– Я вже другий рік поспіль, щойно з'являється можливість, намагаюся їхати туди, де можна покататися на хвилях, – говорить вона. – Я обожнюю сноуборди, але коли снігу немає, це гідна альтернатива. Звісна річ, у цьому виді спорту є певна небезпека. Якщо випадково впадеш у воду, мало не буде – все тіло буде в синцях. Але я не боюся, натерла, щоправда, мозолі на руках, але задоволення одержала колосальне.

До речі, екстрім переслідує Женю не лише на відпочинку, а й під час роботи. В емоційному запалі на одному з концертів Огурцова впала на сцені на коліна та порвала вузькі штани. До кінця виступу дівчині доводилося якось прикриватися, а інші «ранетки» реготали до сліз.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » ФАН КЛУБ ранетки !!!!!! » женя ранетка » Женя «ранетка» захопилася віндсерфінгом (Женя «ранетка» захопилася віндсерфінгом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: