[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Форум » Архів сайта !!!!!! » фабрика зірок 3 » Брати Борисенко фанатіють від Дантеса і Олійника (Брати Борисенко фанатіють від Дантеса і Олійника)
Брати Борисенко фанатіють від Дантеса і Олійника
натуся-галюсяДата: П`ятниця, 09/11/20, 10:21 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Наталія Ефименко, яка займається вокалом з близнятами, ледве привела хлоп'ят у відчуття, коли почалася репетиція їх пісні "Мені вже 20". Саша і Вова, дізнавшись, що на майбутньому концерті виступатимуть з Дантесом і Олійником, звичайно,
зраділи - цей дует багато в чому став прикладом для близнят.

Але викладач не мала уявлення про те, що слова пісні: "Мені вже 20, я хочу одружуватися", знайдуть такий живий відгук в душах братів. Наспівуючи ці строчки, близнята пританцьовували, підморгували і широко посміхалися.

"Тихіше, хлоп'ята, - намагалася заспокоїти їх викладач. - Давайте зосередимося на співі. Я не розумію, невже ви дійсно вже замислюєтеся про одруження – так бурхливо реагуєте!" - жартувала Наталія.

Близнюки миттєво стали серйозними. "Одружуватися? - навперебій почали міркувати Борисенко. - Та ні, напевно, поки рано, а там подивимося, як вийде".

"Нам поки поки що немає 20, але до моменту виступу, я упевнений, буде. Щодня у нас тут, як рік", - признався Саша.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Архів сайта !!!!!! » фабрика зірок 3 » Брати Борисенко фанатіють від Дантеса і Олійника (Брати Борисенко фанатіють від Дантеса і Олійника)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: