[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Форум » Архів сайта !!!!!! » фабрика зірок 3 » Костянтин Меладзе (Костянтин Меладзе)
Костянтин Меладзе
натуся-галюсяДата: Середа, 09/10/28, 12:33 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Костянтин Меладзе - музичний продюсер Третьої "Фабрики зірок"!

Народився 11 травня 1963 року в Батумі в робочому селищі.

У 6 років Костянтин подивився фільм "Полонез Огінського", після чого заявив мамі, що хоче грати на скрипці. Мама віддала його до музичної школи, де з'ясувалося, що у Кості немає ані слуху, ані ритму. Проте, мати купила йому гітару (вона власне тоді увійшла в моду) - і він навчився грати.

У 90-му році брати Меладзе потрапили до гурту "Діалог", і вирушили на перші гастролі Кемеровською областю. Виступали скрізь - і в будинках культури, і на стадіонах, і в колоніях суворого режиму. Незважаючи на успіх, через рік гурт розпався.

Костянтин намагався брати штурмом Москву, регулярно возив на радіостанції касети з піснями. Так тривало 4 роки поспіль, поки Костянтин не познайомився із продюсером Євгенієм Фрідляндом. А 1993 року сама Алла Пугачова помітила нового талановитого виконавця Валерія Меладзе та запросила на "Різдвяні зустрічі". З тих пір кар'єра Костянтина стрімко пішла вгору.
Брати Меладзе випустили 7 альбомів.

З 2000-го року Костянтин взяв шефство над новим проектом – гуртом "ВІА Гра", якому написав всі пісні та альбоми.

У серпні 2001-го року український телеканал “Інтер” запросив Костянтина Меладзе взяти участь у створенні новорічної музичної комедії за гоголівськими "Вечорами на хуторі близ Диканьки". Спочатку кінострічка планувалася для показу лише на українському телебаченню, і буквально останньої миті було підписано договір із “ОРТ”.

2002-го року канал “ОРТ” став повноцінним співпродюсером фільму та, відповідно, у музичній казці "Попелюшка", котра з'явилася на екранах у новорічну ніч 2003-го, стало більше російських виконавців. Костянтин Меладзе тепер не лише автор усіх музичних треків, але й один із співпродюсерів фільму.

Одними із найуспішніших проектів у житті Костянтина Меладзе були російські "Фабрики звезд".

Костянтин Меладзе є продюсером гуртів "БІС", "Інь-Ян", Настасії Приходько, "ВІА Гра". Його пісні співають: Алла Пугачова, Софія Ротару, Валерій Меладзе, Настя Приходько, Вєрка Сердючка, Ані Лорак, Поліна Гагаріна. І щоразу це народний хіт!

Регулярно Костянтин Меладзе отримує заявки від популярних виконавців на фірмовий хіт від Меладзе.
На питання, чому Костянтин не пише пісні іншим артистам, він відповідає, що принципово не продає пісень і не приймає ніяких замовлень. Він вважає, що не є композитором у чистому вигляді, а виступає як продюсер: “Я не верю, что с помощью одной хорошей песни можно сделать артиста. Когда я пишу песню, я уже приблизительно знаю, какой будет клип, знаю, как и где это можно разместить. Все это происходит во мне комплексно. Я не хочу писать очень много песен, их хватает только на моих артистов. Я пишу им только ту музыку, которую считаю нужной”.

Зараз Костянтин працює над Третьою українською "Фабрикою зірок" як музичний продюсер шоу.

Костянтин Меладзе давно одружений та має трьох дітей.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Архів сайта !!!!!! » фабрика зірок 3 » Костянтин Меладзе (Костянтин Меладзе)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: