[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кохання » любов(cекс) » Де провести побачення - Як провести перше побачення? (Де провести побачення - Як провести перше побачення?)
Де провести побачення - Як провести перше побачення?
натуся-галюсяДата: П`ятниця, 10/01/22, 17:02 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
І ось ти познайомився з дівчиною, вже призначив зустріч і думаєш: "А як же вести себе на цьому побаченні?"

Все банально: "Потрібно отримати максимум задоволення від спілкування і взагалі від усієї зустрічі з дівчиною". А як це? Ти зараз дізнаєшся!Чим спонтанніша зустріч-тим краще для тебе. Не продумую кожен крок. Спонтанність - наш друг, а не ворог.

Наведу невеликий список місць побачення:

Місце зустрічі в теплу погоду: Парк, вулиця, відкритий майданчик кафе, катання на атракціонах теж підійде - будь-яке місце в загальному, де можете поспілкуватися, приємно провести час і максимально зблизитися, і де буде менше зовнішніх подразників.
У холодну погоду йдуть парки, та вибір звужується, а, враховуючи, яка у нас погода взимку стоїть, то краще проводити зустріч в теплому приміщенні. Можна банально попросити дівчину вибрати тобі яку-небудь річ в торговому центрі або в магазині, причому, давно помітив, що дівчата до цього ставляться з особливим ентузіазмом. Навіть не знаю, чому.

Ще пару слів про місця. Ні в якому разі не сиди в одному і тому ж місці всю зустріч! За це побачення постарайся побувати, як мінімум, у трьох різних місцях. По-перше, спогадів про зустріч у дівчини буде більше, по-друге, ваше спілкування навряд чи згасне і буде більше емоцій.

Ну, і звичайно, забудь про Макдоналдс, наливайки і галасливі шинки і всякі заклади громадського харчування - я думаю, тобі зрозуміло, чому.

З місцями розібралися ... Тепер з часом зустрічі. Тут обмежень немає. Можна і годину гуляти, можна хоч 15 годин провести разом. Від цього успіх твій не залежить, в тому випадку, якщо ти здатний проводити всі побачення і спілкування на підйомі. У всякому разі, такий прецедент був у мене, і закінчився він дуже добре. Ми об'їздили все місто, побували в різних місцях і дуже сильно зблизилися. Ну, і відразу стало зрозуміло: "А чи потрібна ця дівчина чи ні?" Загалом, головне - щоб зустріч закінчилася на позитивному моменті. І сопгади у вас обох залишилися хороші.

А тепер про найголовніше, про що я говорив на початку. Важливі правила:
* Не корч із себе нікого, будь природним і не дай пікаперским технікам затьмарити твою індивідуальність.
* Залиш свій поганий настрій, свої проблеми в дома.
* Дивись на неї як на звичайну дівчину, з якою просто приємно спілкуватися.
* Не думай як затягнути її в ліжко. Не думай, що сказати і про що говорити на зустрічі.
* Щиро цікався нею.
* Не думай про наслідки зустрічі і не бійся все зіпсувати.
* Роби їй незвичайні компліменти ( "Яка ж ти гарна! - Не пройде).
* Дивись в очі. Точніше в одне око (і я не жартую). Коли вона щось тобі говорить або ти їй. Або коли ви просто мовчите. Тільки зрідка порушуй контакт. Такий погляд притягує, зачаровує і дозволяє швидко знайти спільну мову (може, потім навіть у глибокому поцілунку).
* Не розпускай занадто руки, а роби тільки легкі дотики, які дівчата дуже відчувають і люблять згадувати потім, що такі легкі дотики на першому побаченні були дуже хвилюючі і зближуючі.
* Постійно оцінюй дівчину. Припустимо, "Я зробила те-то, і те-то". Ти: "Це жахливо, я не знав, що ти така"! Ну і звичайно такі фрази чергують із фразами схвалення: "Оооо, це класно, ти молодець!"

Все інше не так вже й важливо.

Ти можеш її поцілувати на зустрічі, а можеш повезти до себе додому і отримувати задоволенням від злиття ваших тіл - це не важливо і на враження про зустріч не дуже впливає.

Запам'ятай: досить встановити хороший контакт з дівчиною, і тоді всі ці правила і техніки вже не будуть потрібні. Все піде саме собою і без напруження, легко! Ти сам здивуватися цьому.

Ну і наостанок. Друге побачення непогано провести на наступний день після першого. Це не дозволить забути про тебе і загубитися контакту, встановленого на першій зустрічі.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Кохання » любов(cекс) » Де провести побачення - Як провести перше побачення? (Де провести побачення - Як провести перше побачення?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: