[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кохання » любов(cекс) » вірші про любов!!!!! (вірші про любов!!!!!)
вірші про любов!!!!!
натуся-галюсяДата: П`ятниця, 09/09/11, 21:12 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
КАЖУТЬ, ЩО ЛЮБОВ РОБИТЬ З ЛЮДИНОЮ ВСЕ, ЩО ЇЙ ЗАМАНЕТЬСЯ. МАБУТЬ, КОЖЕН МОЖЕ З ЦИМ ПОГОДИТИСЬ.Я ВВАЖАЮ, ЩО У СВІТІ НЕМАЄ ТАКИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ Б НІКОЛИ У СВОЄМУ ЖИТТІ НЕ КОХАЛИ.АЛЕ ДЕЯКИМ ЦЕ ВІДЧУТТЯ ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ, А ДЕЯКИМ- РОЗЧАРУВАННЯ.НЕ МОЖНА СКАЗАТИ, ЩО ЛЮБОВ БРИДКА, ВОНА ЧУДОВА. У ЦЬОМУ МИ МОЖЕМО ВПЕВНИТИСЬ ЛИШЕ ТОДІ, КОЛИ ПОКОХАЄМО, ПОКОХАЄМО ПО-СПРАВЖНЬОМУ.

Я НЕ МОЖУ СКАЗАТИ, ЩО ЛЮБОВ ДЛЯ МЕНЕ СОЛОДКА, АЛЕ ВОНА ІСНУЄ. ІНКОЛИ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ЛЮБОВ ОДНОСТОРОННЯ. АЛЕ ЧОМУ ІНКОЛИ? НАСПРАВДІ ЦЕ ТАК І Є. ЛЮДИНА, ЯКУ Я КОХАЛА І КОХАЮ НА МЕНЕ НЕ ЗВЕРТАЄ УВАГИ.ВОНА ЗАХОПЛЮЄТЬСЯ ІНШОЮ. З ЧАСОМ Я НАМАГАЮСЯ ЇЇ ЗАБУТИ, ШУКАЮ ІНШИЙ ОБЄКТ СВОЄЇ УВАГИ, АЛЕ, РОЗЧАРУВАВШИСЬ, ЗГАДУЮ ПОПЕРЕДНЮ ОСОБУ.

ІНКОЛИ НАМАГАЮСЯ ЗРОЗУМІТИ, ЧОМУ ПОДОБАЮСЬ ТИМ ,А НЕ ІНШИМ, АЛА МОЇ РОЗДУМИ МАРНІ.НЕЩОДАВНО Я НАМАГАЛАСЯ ВІДВЕРНУТИ СВОЮ УВАГУ І ПОРИНУТИ У СВІТ КНИЖОК, ТА СПРОБИ БУЛИ НЕВДАЛІ. ВОНИ ЗАКІНЧУВАЛИСЯ ЛИШЕ ТЯЖКИМ ЗІТХАННЯМ І ГІРКИМИ СЛЬОЗАМИ.З КОЖНИМ ДНЕМ, ДІЗНАЮЧИСЬ ВСЕ БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ,РОЗЧАРОВУЄШСЯ. ПРОЖИВШИ ЛИШЕ 16 РОКІ, Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЖИТТЯ ЖОРСТОКЕ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕНЕ, АЛЕ Й ДЛЯ БІЛЬШОСТІ. ТА ДАРЕМНО БУЛО Б КАЗАТИ, ЩО ДЛЯ ВСІХ , БО ЦЕ НЕ ТАК.

ЛЮДИНА НАРОДЖУЄТЬСЯ І НЕ ЗНАЄ, ЩО НА НЕЇ ЧЕКАЄ В МАЙБУТНЬОМУ. ВОНА, ЯК ЧИСТИЙ АРКУШ ПАПЕРУ, НА ЯКОМУ ЖИТТЯ ЗГОДОМ ПИШЕ ТЕ, ЩО ПРИЗНАЧЕНО ДОЛЕЮ.

КАЖУТЬ,ЩО ЛЮДИНА- ЦЕ ІСТОТА, ЯКА ПРИСТОСОВУЄТЬСЯ ДО БУДЬ-ЯКИХ УМОВ. МОЖЕ ЦЕ І ТАК. ТА ХІБА Ж ВОНА БУДЕ ЩАСЛИВОЮ?Я ЗГОДНА, ЩО ЩАСТЯ ДЛЯ КОЖНОГО РІЗНЕ. АЛЕ ЛЮДИНА ЖИВЕ ЛИШЕ ОДИН РАЗ. ТО ХІБА Ж ВОНА НЕ В ПРАВІ ПРОЖИТИ ЙОГО ТАК, ЯК ЇЙ ЦЬОГО ХОЧЕТЬСЯ,А НЕ ТАК,ЯК НАПИСАНО ДОЛЕЮ.

Я ВВАЖАЮ, ЩО ТІЛЬКИ ЛЮДИНА МОЖЕ КОХАТИ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ,ТІЛЬКИ В ЇЇ СЕРЦІ МОЖЕ ЖИТИ ЯСКРАВИЙ ВОГНИК НАДІЇ.ТОМУ ДУЖЕ ВАЖКО, КОЛИ НАШІ ЗАПОВІТНІ МРІЇ ПРО ПРИНЦА НА БІЛОМУ КОНІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛИШЕ ДИТЯЧОЮ КАЗОЧКОЮ.АЛЕ МИ НЕ ПОВИННІ РОЗЧАРОВУВАТИСЬ, А НАВПАКИ ДОБИВАТИСЯ СВОЄЇ МЕТИ І НІКОЛИ НЕ ПОСТУПАТИСЯ.

Я ЗНАЮ,ЩО ЛЮБОВ ЖОРСТОКА, АЛЕ НА ТЕ ВОНА Й ЛЮБОВ.ВОНА НЕ ПОВАЖАЄ СЛАБКИХ,ВОНА ПОВАЖАЄ СИЛЬНИХ. ЛЮБОВ УЧИТЬ НАС ЖИТИ,А,МОЖЕ .НАВІТЬ І ВИЖИВАТИ.АДЖЕ ТІЛЬКИ ПОЄДНАВШИ ДВА СЕРЦЯ, ВОНА СТАЄ НЕПЕРЕМОЖНОЮ


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
натуся-галюсяДата: П`ятниця, 09/09/11, 21:55 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Я воліла б тебе забути, а ще краще - ніколи не знати,
Я хотіла б вільною бути, а ще ліпше - вільною стати.
Я б хотіла тебе не знати, а ще краще - тебе не любити,
Я б воліла вільною стати і ні краплі тебе не хотіти.

Я б воліла тебе не хотіти, а ще краще - попросту вбити,
Я зробила б усе, що завгодно, аби тільки тебе розлюбити.
Я б тоді тебе не жадала, а ще краще - тебе не кохала,
І про те, що ти є на світі, навіть жодної гадки не мала.
Я б тоді розпростала крила і у просторі вільно літала.
Що ти десь там живеш на світі, я б у страшному сні не видала.

Де тепер мені взяти сили, і якого зілля шукати?
Я не знаю, яку отруту, чи який наркотик приймати.
У якого хірурга просити, щоби вирізав біль мені з грудей?
Щоби рану зашив наміцно і сказав, що тепер я забуду...
Щоб сказав, що тебе я забуду і ніколи тебе не згадаю,
А якщо навіть десь зустріну, то в лице тебе вже не впізнаю.
Не впізнаю і не відчую, незворушно в очі погляну:
- Я ніколи твоєю не була і нізащо твоєю не стану.

Я б воліла тебе не знати, я б воліла тебе забути,
я б хотіла вільною стати, а ще краще - вільною бути...
Так непросто вільною стати...ще складніше - вільною бути.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Кохання » любов(cекс) » вірші про любов!!!!! (вірші про любов!!!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: