[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФАН КЛУБ ранетки !!!!!! » лера ранетка » У Лери з «Ранеток» був інтим із незнайомцем (У Лери з «Ранеток» був інтим із незнайомцем)
У Лери з «Ранеток» був інтим із незнайомцем
натуся-галюсяДата: Неділя, 10/02/21, 15:37 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Дівчина розповіла про свої поцілунки з абсолютно чужим для неї хлопцем.

Лері Козловій, скандальній співачці й акторці, довелося пізнати всі принади дорослого життя в компанії чужих людей.

- Мені довелося цілуватися перед камерою в перший знімальний день у моєму житті. У цю мить я зрозуміла значення слова «треба», коли дороги назад немає, а тобі неодмінно треба виконати поставлене завдання. Свого партнера, Костянтина Третьякова, я бачила вперше в житті. У мене було справжнє потрясіння, я напилася валеріанки, щоб хоч якось заспокоїтися, але нічого не допомагало, - скаржиться Лера.

Також Лера зізнається, що на початку зйомок їй було дуже непросто грати драматичні епізоди, де треба було розплакатися в кадрі.

- Я відходила убік, згадувала якісь дуже особисті переживання і так доводила себе до сліз, - розповідає вона.

Отака доля спіткає всіх, хто в неповнолітньому віці жадає потрапити в підступний світ шоу-бізнесу.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » ФАН КЛУБ ранетки !!!!!! » лера ранетка » У Лери з «Ранеток» був інтим із незнайомцем (У Лери з «Ранеток» був інтим із незнайомцем)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: