[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Шоубізнес » ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ » "Я люблю Україну!" ("Я люблю Україну!")
"Я люблю Україну!"
натуся-галюсяДата: Четвер, 09/11/19, 19:55 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Кожен може сказати: "Я люблю Україну!" Але тепер канал "1+1" відповідає: "Доведи!"

Гумор-шоу "Я люблю Україну" - це абсолютно новий проект для українського телебачення. Не чекайте пафосу і моралі. Вас просто накриє сміхом, жартами, безліччю цікавих питань і знайомих пісень.

"Я люблю Україну" - це гра, у якій беруть участь дві команди. У кожній – по три відомі персони - зірками шоу-бізу, кіно, спорту і телебачення плюс капітан команди.

Почесну роль капітанів доручили найяскравішому дуету нашої естради – Потапу і Насті Каменських. Їхнє завдання – привести свою команду до перемоги.

Ведуча гри – строга, але справедлива Лідія Таран. Її завдання – ставити командам інколи складні, інколи хитрі, а інколи просто гумористичні питання на саму різну тематику.

Учасники повинні знати про Україну все – навіть її смак і запах. А значить, іспит на ерудицію і патріотизм буде непростим, але захопливим.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Шоубізнес » ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ » "Я люблю Україну!" ("Я люблю Україну!")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: