[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Розваги » СВЯТА » Як вибрати ідеальний подарунок?! (Як вибрати ідеальний подарунок?!)
Як вибрати ідеальний подарунок?!
натуся-галюсяДата: Субота, 10/02/06, 18:33 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Як вибрати ідеальний подарунок?

Американські психологи дослідили реакцію людей на отримання святкових подарунців і виробили загальні правила дарування подарунків. За запевненням фахівців, головну роль відіграють підсвідомі реакції людини.

По-перше, задоволення від отримання подарунка не має ніякого відношення до його ціни. Тому не варто соромитися своїх скромних фінансових можливостей. Головне – щоб подарунок дарували від чистого серця.

По-друге, сприйняття подарунка безпосередньо залежить від його габаритів. Велика гарна коробка зі стрічкою – це гарантія щастя на обличчі одаровуваного. І неважливо, наскільки великим буде подарунок усередині коробки. Створити об’єм допоможе святкова мішура.

По-третє, на ідеальному подарунок завжди є ім’я або ініціали одержувача. В крайньому випадку, можна підписати коробку.

Учені не радять дарувати «безликі» подарунки типу цукерок і канцелярських товарів. Якщо ж ви зупинили вибір на техніці, то нехай вона буде для особистого користування.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Olen4aДата: Субота, 18/06/23, 18:51 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, это совсем легко. Намекаешь своему избраннику, что ты хотела бы получить (конечно же, исполнимое), а остальное - его забота. Я в последний раз намекнула (пальчиком показала и сказала - хочу) на apple iphone 7 silver, и он, умница, догадался и купил: https://tehnoezh.ua/apple/iphone-7/tsvet-serebristie/

Підпис. Печатка.
 
Форум » Розваги » СВЯТА » Як вибрати ідеальний подарунок?! (Як вибрати ідеальний подарунок?!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: