[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Форум » Архів сайта !!!!!! » фабрика зірок 3 » Борисенки танцюють на уроках вокалу (Борисенки танцюють на уроках вокалу)
Борисенки танцюють на уроках вокалу
натуся-галюсяДата: П`ятниця, 09/11/20, 10:27 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
Наталя Єфименко, що займається вокалом із близнюками, ледь привела хлопців до тями, коли розпочалася репетиція їхньої пісні "Мне уже 20".

Сашко та Вова, довідавшись, що на наступному концерті виступатимуть із Дантесом та Олійником, звісно, зраділи - цей дует багато в чому став для близнюків зразком.

Але викладач навіть і гадки не мала, що слова пісні: "Мне уже 20, я хочу жениться", знайде такий живий відгук у душах братів. Наспівуючи ці рядки, близнюки пританцьовували, підморгували та широко посміхалися.

- Тише, ребята, - намагалася втихомирити їхній викладач. – Давайте сосредоточимся на пении. Я не понимаю, неужели вы действительно уже задумываетесь о женитьбе – так бурно реагируете! - пожартувала Наталя.

Близнюки вмить стали серйознішими.

- Жениться? - навперебій узялися міркувати Борисенко. – Да нет, наверно, пока рановато, а там посмотрим, как получится.

- Нам пока еще нет 20, но к моменту выступления, я уверен, будет. Каждый день у нас тут, как год, - зізнався Сашко.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Архів сайта !!!!!! » фабрика зірок 3 » Борисенки танцюють на уроках вокалу (Борисенки танцюють на уроках вокалу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: