[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Шоубізнес » наші кумири » Алсу знялася у фільмі жахів. Без гриму?!! (Алсу знялася у фільмі жахів. Без гриму?!!)
Алсу знялася у фільмі жахів. Без гриму?!!
натуся-галюсяДата: Вівторок, 09/09/22, 14:23 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 996
Нагороди: 13
Репутація: 8
Статус: Offline
У Великобританії виходить фільм жахів, в якому в одній з головних ролей знялася відома російська співачка Алсу. Фільм знімали минулого літа в Румунії. Підготовча робота над ним велася два роки, сценарій кілька разів переписувався. Остаточний варіант написав відомий сценарист Пол Фінч.

За сюжетом п'ятеро студентів — двоє хлопців і троє дівчат — селяться в старому заміському будинку. Він розташований неподалік від коледжу, і його оренда коштує недорого. У минулому там відбувалися страшні речі, тому там з'являються духи і привиди. Після страшних подій і перших убивств всі починають підозрювати один одного.

«Моя героїня дуже тиха, спокійна, при цьому таємнича і готова померти за кохання, — розповіла Алсу. — І цим вона мені дуже симпатична. Хоча в реальному житті мені б не хотілося опинитися на її місці».

Разом з Алсу у фільмі знялися співачка Біллі Пайпер і Люк Маблі («Принц і я»). Саундтреком до фільму стала пісня Алсу «Teardrops» («Краплини сліз»).

Терміни світової прем'єри картини поки невідомі. Але вже ведуться переговори про те, щоб головну церемонію провести в Москві.


дружба! Вообще нужно ли это понятие? Чтоб лишний раз понять, что друг может быть предателем?! Наверно нужно. Ведь кроме того, как подставлять, дружба учит еще и прощать.
 
Форум » Шоубізнес » наші кумири » Алсу знялася у фільмі жахів. Без гриму?!! (Алсу знялася у фільмі жахів. Без гриму?!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: